Konferencja „Efektywność energetyczna dla samorządów – szanse i wyzwania dla Polski”

24 października, 2016 godz. 14:23
500×150

Szczegóły wydarzenia


Zapraszamy do udziału w inauguracyjnej konferencji z cyklu „Efektywność energetyczna dla samorządów – szanse i wyzwania dla Polski”, która odbędzie się 7 listopada w Lesznie. Kolejne konferencje już niebawem: 8.11 w Elblągu, 15.11 w Żyrardowie, 16.11 w Siedlcach oraz 18.11 w Wołominie.

Cykl regionalnych konferencji ma na celu zaprezentowanie przedstawicielom Jednostek Samorządu Terytorialnego nowoczesnych rozwiązań z zakresu OZE, gospodarki niskoemisyjnej , efektywności energetycznej oraz Smart City. Postaramy się odpowiedzieć na pytania takie jak: jakie są wyzwania i szanse dla Polski w dziedzinie efektywności energetycznej w budownictwie; jakie ma ono znaczenie dla polskiej gospodarki. Ekologia, w którą wpisuje się budownictwo energooszczędne, to trend, który jest coraz bardziej obecny w naszym otoczeniu. Co więcej, nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało się to zmienić. Wręcz przeciwnie – ekologia to przyszłość, w którą warto inwestować.

Konferencja w Lesznie odbędzie się 7 listopada w Leszczyńskim Centrum Biznesu przy ul. Geodetów 1 i zgromadzi przedstawicieli Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz wielu cenionych ekspertów.

Program wydarzenia oparty jest na 3 kluczowych zagadnieniach:
– Gospodarka niskoemisyjna,
– Efektywność energetyczna dla samorządów,
– Smart City – Inteligentne Miasta.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie internetowej www.efektywnosc- energetyczna.info

Kontakt w sprawie uczestnictwa:
Tel.: 884 790 796
Mail: biuro@efektywnosc-energetyczna.info