Kongres MOVE Mobility & Vehicles

21 marca, 2019 godz. 15:05
Kongres MOVE Patronat BiznesAlert.pl

Szczegóły wydarzenia


Podczas tegorocznych Targów Poznań Motor Show, w dniach 28-29 marca 2019 r. odbędzie się kolejna edycja Kongresu poświęconego elektromobilności – Kongresu MOVE Mobility & Vehicles. BiznesAlert.pl jest patronem medialnym wydarzenia. 

Kongres MOVE Mobility & Vehicles to dwa dni merytorycznych dyskusji poświęconych przyszłości elektromobilności w Polsce. Poruszone podczas Kongresu, a kontynuowane podczas targów zagadnienia z pewnością okażą się atrakcyjne dla przedstawicieli i uczestników rynku motoryzacyjnego, a także zaproszonych gości zainteresowanych tematem rozwoju e-mobility. Program spotkania opierać się będzie na panelach dyskusyjnych z udziałem ekspertów, które dotyczyć będą tematów związanych z transportem i logistyką zeroemisyjną w kontekście Smart City, polskim potencjałem bateryjnym, metodami finansowania elektromobilności w Polsce jak również globalnymi trendami w branży motoryzacyjnej.

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali zarówno przedstawiciele administracji publicznej, europejskich izb i stowarzyszeń branżowych, eksperci branży automotive, konstruktorzy i architekci motoryzacyjni, decydenci sektorów: paliwowego i energetycznego, a także inwestorzy planujący zaangażowanie w rozwój elektromobilności w naszym kraju. Targi Poznań Motor Show 2019 oraz Kongres MOVE Mobility & Vehicles to wyjątkowa okazja by w jednym miejscu poznać tak szeroką i kompleksowo przedstawioną ofertę branży automotive, skoncentrowanej na promowaniu nowoczesnych technologii w tym obszarze.

Organizatorami Kongresu są: Grupa MTP oraz Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych.

Warunki udziału:

  • Udział przedstawicieli administracji publicznej oraz środowisk akademickich w Kongresie jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji na stronie wydarzenia.
  • Koszt udziału dla firm i przedsiębiorstw w Kongresie wynosi 190,00 zł netto (233,70 zł brutto).

Mogą Państwo uzyskać 20 % zniżki na udział w Kongresie MOVE. Wystarczy wpisać kod „biznes_alert20” podczas rejestracji (link do rejestracji: systemcoffee.pl)

Szczegółowe informacje na temat Kongresu MOVE Mobility & Vehicles, w tym program oraz rejestracja i zakup biletów, dostępne są na: https://kongresmove.pl/