Ogólnopolska Konferencja Prawa Energetycznego „Prawo z energią” z BiznesAlert.pl

21 marca, 2017 godz. 12:35
prawo-z-energią

Szczegóły wydarzenia


Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poznań powraca ze swoim najbardziej energetycznym projektem –„Prawo z Energią”, w ramach którego organizowana jest Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Energetycznego oraz Ogólnopolski Konkurs Prawa Energetycznego. Zapraszamy 19 kwietnia 2017 roku na Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Tego dnia odbędzie się jednocześnie Konferencja oraz Gala Finałowa IV edycji Konkursu.

Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Energetycznego zatytułowana: „System aukcyjny jako mechanizm konkurencji między wytwórcami energii elektrycznej z OZE”, będzie poświęcona przede wszystkim regulacjom prawnym zawartym w przepisach ustawy z 20 lutego 2015 r. o odnawialnych źródeł energii, a także w przepisach, powiązanych z ustawą o OZE, określających zasady organizowania i przeprowadzania przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki aukcji na wytwarzanie i sprzedaż energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii.  Konferencja składać się będzie z trzech paneli.  W dwóch pierwszych panelach wystąpią specjaliści z zakresu prawa energetycznego.

W ostatniej części Konferencji wystąpią ze swoimi referatami Finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Prawa Energetycznego w ramach I tury Gali Finałowej Konkursu. W drugiej turze Gali Finałowej uczestnicy będą odpowiadać na pytania.  Wydarzenie zakończy się wyłonieniem zwycięzców oraz wręczeniem nagród.

Partnerem Głównym projektu została Kancelaria CMS. Wśród Partnerów „Prawa z Energią” znalazła się również Kancelaria Wawrzynowicz&Wspólnicy.

Więcej informacji, w tym formularz dla uczestników biernych na stronie: http://prawozenergia.elsa.org.pl/