Ogólnopolski Kongres PETROBIZNES

13 czerwca, 2016 godz. 19:32
Petrobiznes

Szczegóły wydarzenia


Europejskie Centrum Biznesu oraz Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka pragną serdecznie zaprosić do udziału w XI edycji OGÓLNOPOLSKIEGO KONGRESU PETROBIZNES PALIWA CHEMIA GAZ, który odbędzie się 4 lipca 2016 r. w Warszawie w Hotelu Marriott. 

Temat przewodni tegorocznej edycji brzmi: „Odpowiedzialny Rozwój – nowe wyzwania dla liderów rynku
petrochemicznego i gazowego w Polsce”.

Kolejna edycja Kongresu PETROBIZNES to okazja do omówienia w gronie polityków, ekspertów i praktyków założeń Programu na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju oraz nowej roli liderów rynku petrochemicznego i gazowego w Polsce. Organizatorom zależy na tym, aby zaproszone do udziału w dyskusji kluczowe osoby z największych spółek sektora gazowego, chemicznego i paliwowego w obecności przedstawicieli Rządu i najważniejszych organizacji branżowych odnieśli się do przemian jakie stawia codzienność oraz sytuacja geopolityczna przed strategicznymi sektorami w naszym kraju.

Szczegółowe informacje o kongresie będą sukcesywnie przedstawiane na stronach internetowych Europejskiego Centrum Biznesu www.petrobiznes.pl oraz na stronach Partnerów i Patronów Medialnych Kongresu.

Szczegółowe informacje na temat Kongresu:

www.petrobiznes.pl
email: info@ecb.biz.pl
tel. +48 081 747 65 10