V Kongres Innowacji w Energetyce

8 października, 2021 godz. 11:57
V Kongres Innowacji w Energetyce. Grafika organizatora. V Kongres Innowacji w Energetyce. Grafika organizatora.

Szczegóły wydarzenia


Zapraszamy na długo wyczekiwany V Kongres Innowacji w Energetyce 2021 roku. Organizatorem Kongresu jest Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska (IGEOS).

Myśl przewodnia Kongresu: „Następne 20 lat – epokowa zmiana polskiej energetyki i rola innowacji”

Przed nami V edycja Kongresu Innowacji w Energetyce. Mimo pandemii strategie firm energetycznych są stale rozwijane i podążają za trendami światowymi! W tegorocznej edycji kongresu spojrzymy na następne 20 lat. Kongres odbędzie się pod hasłem „Epokowa zmiana polskiej energetyki – rola innowacji”.

Jeśli pozwolą nam warunki epidemiczne, zapraszamy już teraz Państwa do uczestnictwa w tym wydarzeniu do Hotelu Marriott w Warszawie, ale na pewno spotkamy się równolegle podczas relacji on-line. Tradycyjnie Kongres poprowadzi znany Państwu Tandem Profesorski Nowak – Świrski.

Czy w tym roku Profesor Wojciech Nowak przejdzie na zieloną stronę mocy? Czy Profesor Konrad Świrski przekona się do węgla?

Zobaczymy 21 października 2021 roku. Do rejestracji oraz oglądani relacji on-line oraz zapraszamy przedstawicieli Zarządów, Departamentów Rozwoju, Inwestycji, Kluczowych Klientów firm energetycznych, projektowych, produkcyjnych, budowlanych, doradczych, finansowych i usługowych oraz wytwórców energii elektrycznej i innych kluczowych dla sektora energetyki.

Udział w Kongresie jest bezpłatny.

Źródło: Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska