Gaz-System ostrzega przed oszustami podającymi się za tę spółkę

29 lipca 2022, 14:00 Alert

Gaz-System ostrzega przed fałszywymi publikacjami, stanowiącymi próbę wyłudzenia pieniędzy i danych osobowych, które bezprawnie wykorzystują logo i działania inwestycyjne spółki.

Gaz-System. Fot. gazsystemlaboratoria.pl.
Gaz-System. Fot. gazsystemlaboratoria.pl.

Gaz-System ostrzega przed oszustami

– Informujemy, że w mediach elektronicznych pojawiły się fałszywe ogłoszenia, gwarantujące rzekome wysokie i pewne zyski, a powołujące się na projekty inwestycyjne Gaz-System. Te ogłoszenia zachęcają najczęściej do inwestowania środków finansowych. Ogłoszenia te wykorzystują bezprawnie nazwę i znaki firmowe instytucji państwowych, unijnych oraz używają bezprawnie materiałów promocyjnych GAZ-SYSTEM, podszywając się pod działania spółki. Oświadczamy, że Gaz-System nie prowadzi żadnych działań nakłaniających do inwestowania w projekty spółki – podała spółka w komunikacie.

– Apelujemy o ostrożność i prosimy nie otwierać linków z podejrzanymi adresami internetowymi. Wszelkie prawdziwe informacje na temat działalności Gaz-System można znaleźć na naszej oficjalnej stronie firmowej. Dodatkowo informujemy, że na bieżąco podejmujemy zdecydowane kroki prawne w przypadkach, jak ten opisany powyżej. Gaz-System zapewnia możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa oferowanych usług i produktów oraz stale monitoruje występujące zagrożenia. Pomimo tego nie możemy ponosić odpowiedzialności za wybór, działanie lub wykorzystanie witryn bądź produktów innych firm, dlatego też zalecamy zachowanie najwyższej ostrożności i rozważne przyjmowanie jakichkolwiek ofert lub komunikatów – czytamy dalej w komunikacie spółki.

Gaz-System/Michał Perzyński

Nie dajcie się oszukać „na gazownika”