Gaz-System zaprasza na webinarium o zasadach przyłączenia do sieci przesyłowej

19 kwietnia 2021, 06:00 Alert

Zachęcamy do udziału w cyklu praktycznych warsztatów online dla klientów korzystających z usług Gas-System lub zainteresowanych nimi w przyszłości. Na liście poruszanych tematów będą m.in. takie zagadnienia jak: przyłączenia do sieci przesyłowej Gaz-System, zasady rozruchu technologicznego, taryfa, aukcje roczne i aukcje przepustowości przyrostowej oraz procedura incremental.

Grafika: Gaz-System
Grafika: Gaz-System

Zasady korzystania

Formuła spotkań zakłada prezentację wybranych zagadnień merytorycznych dotyczących zasad korzystania z infrastruktury operatora systemu przesyłowego oraz warunków współpracy, a także możliwość zadawania pytań i dyskusji z pracownikami Gaz-System. Przed rozpoczęciem każdego z webinariów aktywowany będzie formularz, który umożliwi rejestrację uczestników na najbliższe wydarzenie. Przed terminem webinarium zarejestrowani uczestnicy otrzymają link do spotkania on-line.

Webinaria będą prowadzone w języku polskim. W przypadku informacji od klientów  o potrzebie przeprowadzenia webinariów w wersji angielskiej, zostaną one zorganizowane w późniejszych terminach. Zgłoszenia w tej sprawie należy przesyłać na adres: rynek@gaz-system.pl.

Więcej informacji: tutaj.

Gaz-System zaprasza na webinarium o zasadach korzystania z systemu przesyłowego gazu

 

Gaz-System

Gaz-System zakończył budowę gazociągu Tworóg–Tworzeń