#NapiszDoBA: Inwazja Rosji na Ukrainę

28 lutego 2022, 06:10 Alert

W zeszły czwartek spełniły się najgorsze obawy dotyczące gromadzenia się wojsk rosyjskich wokół Ukrainy. Doszło do wybuchu wojny, Ukraińcy dzielnie się bronią, do Polski i innych państw przybywają tysiące uchodźców.

#NapiszDoBA o Ukrainie

Wielu Polaków chętnie angażuje się w pomoc Ukraińcom, którzy przybyli tu w ucieczce przed wojną. Organizowane są zbiórki pieniędzy, kupowana jest odzież, jedzenie, leki etc. Do tego dochodzi wsparcie na poziomie politycznym – Polska zachęca inne państwa Unii Europejskiej i szeroko pojętego Zachodu do wdrażania bardziej surowych sankcji, z których wiele już weszło w życie, armii ukraińskiej dostarczana jest broń i inne niezbędne zaopatrzenie. Jakie mają Państwo uczucia w związku z tymi tragicznymi wydarzeniami? W jaki sposób angażują się Państwo w pomoc uchodźcom? Co dalej powinna robić Polska, Europa i reszta państw Zachodu, by powstrzymać Putina?

Prosimy wysyłać listy z dopiskiem „[NapiszDoBA]” w tytule na adres redakcja@biznesalert.pl. Najlepsze z nich opublikujemy na BiznesAlert.pl w sobotni poranek.

Inwazja Rosji na Ukrainie (NA ŻYWO)