Orlen będzie sprzedawał… wodę. „Zaspokojenie potrzeb klienta”

30 października 2017, 12:00 Alert
woda butelka
fot. Wikipedia/CC

Spółka PKN Orlen wprowadzi do sprzedaży wodę źródlaną O! Produkt będzie dostępny na stacjach benzynowych. Koncern zapowiada, że na półki trafią kolejne produkty pod marką O!


Jak tłumaczy PKN Orlen, wprowadzenie do sprzedaży własnej wody to „odpowiedź na zmieniające się potrzeby klientów”. – Wkrótce na naszych stacjach pojawiać się będą kolejne produkty własne pod marką O! Będą to m.in. soki, napoje oraz słodycze. Celem naszej strategii jest nie tylko kontynuacja rozwoju sprzedaży pozapaliwowej, ale również repolonizacja dostawców, oferujących bardzo często wysokiej jakości produkty – powiedział Zbigniew Leszczyński, Członek Zarządu PKN Orlen ds. Sprzedaży.

Firma zapowiada, że rozszerzenie oferty to szansa dla polskich wytwórców, którzy mogą dostarczać koncernowi swoje produkty spożywcze.

Woda O! o na stacjach Orlen

Woda mineralna O! jest pierwszą od 10 lat konsumencką marką własną PKN ORLEN wprowadzoną na rynek po energetyku Verva. Jest elementem strategii rozwój obszaru Detalu, nawiązującym do nowej oferty sklepów pod marką O!Shop i logo Stop Cafe.

Woda O! miała swoją premierę podczas oficjalnej i uroczystej prezentacji nowej kolekcji strojów marki 4F w których zawodnicy z Polski, Chorwacji, Serbii, Łotwy i Grecji będą uczestniczyć podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w PeongChang 2018.

PKN Orlen