III edycja Kongresu Innowacji w Energetyce za nami

2 grudnia 2019, 13:06 Energetyka
IGEOS Patronat BiznesAlert.pl

W dniu 27.11.2019 r w Warszawie, w Hotelu Marriott, odbyła się trzecia edycja KONGRESU INNOWACJI w ENERGETYCE pod patronatem medialnym BiznesAlert.pl. Kongres przybrał w tym roku szczególną i szeroką formułę. Wyjątkowość wydarzenia zapewnił fakt, iż swój potencjał zjednoczyły wszystkie liczące się w sektorze izby i towarzystwa, aby pokazać pełen zakres działalności branży i poruszyć jak najszerzej zagadnienia polskiej energetyki.

Wspólnie z Izbą Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie (IGCP), Izbą Gospodarczą Gazownictwa (IGG), Polską Izbą Magazynowania Energii (PIME), Polskim Towarzystwem Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej (PTPiREE) Towarzystwem Gospodarczym Polskie Elektrownie (TGPE), Towarzystwem Obrotu Energią (TOE), Polskim Stowarzyszeniem Paliw Alternatywnych (PSPA) organizatorzy przeszli przez spektrum tematów i jak zawsze w niebanalny sposób, z odrobiną humoru, choć na poważne tematy, przedstawiono najciekawsze tematy z zakresu polityki energetycznej, nowych trendów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Organizatorzy dziękują Profesorom – dwóm maestrom Kongresu: Wojciechowi Nowakowi z Akademii Górniczo Hutniczej i Konradowi Świrskiemu z Politechniki Warszawskiej, którzy przygotowali i poprowadzili dla Państwa Panel IGEOS: ciekawy i na najwyższym poziomie merytorycznym spektakl panelowy.

Podziękowania kierowany się także do Partnerów, którzy utrzymali formułę Kongresu i przygotowali oparte na kontrze poglądów panele, obfitujące w interesującą dyskusję oraz przedstawiające najważniejsze tematy sektora:

 

Dziękujemy wszystkim Partnerom oraz Instytucjom Rządowym, które zaufały Kongresowi i udzieliły patronatów honorowych.

 

Szczegółowa relacja foto i video na: http://kongresinnowacji.igeos.pl/pl/3-edycja