W Warszawie powstaje sieć car-sharingu

10 stycznia 2017, 11:45 Alert

4Mobility – rozwijająca sieć samoobsługowych wypożyczalni samochodów typu car sharing – rozbudowała swoją sieć o kolejne bazy wynajmu, poinformowała spółka. Zlokalizowane są w miejscach odwiedzanych codziennie przez tysiące warszawiaków – przy stacjach metra Świętokrzyska, Politechnika, Wilanowska, Służew, Ursynów, Imielin, Natolin i Kabaty.

“Misją 4Mobility jest usprawnienie mobilności w dużych aglomeracjach miejskich. Nasi użytkownicy zyskują dostępność do usługi, która jest zarówno alternatywą wobec komunikacji miejskiej, jak również jej doskonałym uzupełnieniem. Przyjęta strategia rozwoju sieci 4Mobility odpowiada na potrzeby klientów indywidualnych, a także innowacyjnego biznesu, który ceni sobie komfortowe i nowoczesne rozwiązania” – powiedział prezes Paweł Błaszczak, cytowany w komunikacie.

Spółka planuje uruchomić w sumie 50 samoobsługowych baz z 200 autami do końca 2017 r., oraz rozwój usługi w innych miastach Polski, podano także.

4Mobility to spółka rozwijająca sieć samoobsługowych wypożyczalni samochodów typu car sharing. Jest notowana na NewConnect.

ISBnews