Zarejestruj się na EXPOPOWER. Dystrybucja, przesył, wytwarzanie, handel

8 marca, 2016 godz. 15:45
energy_i_expopower

Szczegóły wydarzenia

  • Początek: 10 / 05 / 2016

Najwyższy czas, by zarejestrować się w serwisie www.mtp24.pl do udziału w targach EXPOPOWER w Poznaniu, które odbędą się w dniach 10-12 maja 2016 r. Na tegorocznych targach czekać będą na Ciebie rynkowe nowości, decydenci sektora energetycznego, międzynarodowy kongres i bezpłatne konferencje. Targi to wiedza, biznes i pokaz najnowszych technologii.

Rok rocznie jakość zwiedzających targów EXPOPOWER doceniają wystawcy, którzy twierdzą, że to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń od lat gromadzące w Poznaniu polską i zagraniczną branżę energetyczną: koncerny energetyczne oraz praktyków, ekspertów i naukowców.

Do Poznania, poza przedstawicielami grup energetycznych, zjeżdżają przedstawiciele     biur projektowych, zakładów energetycznych, elektrowni, elektrociepłowni, zakładów zajmujących się remontem, montażem i usługami serwisowymi w branży energetycznej, hurtowni elektrotechnicznych i elektroinstalacyjnych, producenci i dystrybutorzy urządzeń elektrycznych oraz oświetlenia przemysłowego, służby utrzymania ruchu, elektrycy, instalatorzy, projektanci instalacji elektrycznych i oświetleniowych, przedstawiciele przemysłu ciężkiego, energochłonnego, członkowie SEP, deweloperzy, a także przedstawiciele ośrodków badawczo-rozwojowych, instytutów naukowo-technicznych oraz studenci kierunków elektrycznych i pokrewnych i uczniowie szkół elektrycznych.

 

Targi dla profesjonalistów

Warto zarejestrować się przed targami w Internecie nie tylko dlatego, że pozwala to uniknąć kolejek przy wejściu na targi. Rejestracja internetowa uprawnia profesjonalistów przede wszystkim do bezpłatnego uczestnictwa w EXPOPOWER.

Do tej pory swoją obecność na targach, poprzez serwis www.mtp24.pl, zapowiedziało już kilkaset specjalistów. Jak pokazują badania przeprowadzone podczas minionych edycji, biznesowa struktura uczestników wyraźnie przekłada się na nowe relacje inwestorskie. Na targi rejestrują się właściciele (26%), menadżerowie wyższego szczebla (kierownik 25%, dyrektor 17%, prezes 16%), a także specjaliści odpowiadający za zakupy w firmie czy wdrażanie nowych technologii (16%).

 

Co na ekspozycji?

Na targowych gości czekać będzie bogata oferta głównie polskich, ale także zagranicznych firm. Do grona wystawców EXPOPOWER wciąż dołączają kolejni, ale już teraz swój udział zgłosili przedsiębiorcy z Polski, Ukrainy i Turcji. Na targach będzie można zapoznać się z ofertą z zakresu dystrybucji, przesyłu, wytwarzania i handlu energią.

Podczas bezpłatnych warsztatów i konferencji, które odbywają się równolegle do targów, stowarzyszenia, eksperci i praktycy prezentują najnowsze technologie oraz rozwiązania dla elektroinstalatorów, hurtowników elektrotechnicznych, architektów oraz projektantów. Podczas tegorocznych targów branżowej wymianie doświadczeń sprzyjać będą  m.in.  VII Konferencja Naukowo Techniczna „Energooszczędność w oświetleniu ” – Technika Świetlna oraz XIII Konferencja Naukowo-techniczna „Instalacje elektryczne niskiego, średniego i wysokiego napięcia”.

 

W elitarnym gronie

Tegoroczne targi EXPOPOWER odbywać się będą w ramach cyklu wydarzeń targowo-konferencyjnych dedykowanych dla branży energetycznej pod nazwą Energy Future Week. Cykl obejmuje, oprócz wspomnianych targów EXPOPOWER, także wystawę InnoPower wraz z ERRA Regulatory Innovation Day, Międzynarodowy Kongres Naukowo-Przemysłowy ENERGIA.21, międzynarodową konferencję GasReg.21 oraz Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GreenPOWER.

Celem Energy Future Week jest szersze otwarcie się na problemy nowoczesnej energetyki, gazownictwa, ciepłownictwa, paliw ciekłych i odnawialnych źródeł energii, wyznaczanie trendów dla energetyki Europy Środkowowschodniej, wymiana międzynarodowych doświadczeń i inspirowanie krajowego sektora do rozwoju.

Do udziału Energy Future Week zostali zaproszeni światowej klasy praktycy, eksperci i naukowcy, a także krajowe oraz zagraniczne koncerny energetyczne, administracja centralna i samorządowa, uczelnie wyższe, jednostki badawczo-rozwojowe, producenci urządzeń i technologii energetycznych oraz dystrybutorzy.

 

Więcej na www.efweek.pl oraz  www.expopower.pl