Nowy program śniadaniowy Polsatu wystartuje pod koniec sierpnia

6 lipca 2024, 10:09 Media

Polsat przygotowuje się do premiery programu śniadaniowego „Halo tu Polsat”, który zadebiutuje 30 sierpnia. Emisja odbywać się będzie w dawnej hali Polsat Games, a wśród prowadzących znajdą się m.in. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski .

Polsat szykuje się na premierę nowego programu/Źródło: wikipedia.org

Trwają intensywne przygotowania do startu nowego programu śniadaniowego Polsatu, zatytułowanego „Halo tu Polsat”. Program będzie nadawany z jednej z hal Cyfrowego Polsatu przy ul. Łubinowej na warszawskim Targówku, która dotychczas służyła jako studio Polsat Games. Kanał ten przeniósł się jednak do mniejszego obiektu, aby zwolnić miejsce dla nowego projektu.

Telewizja Polsat już od początku lipca emituje teaser programu, w którym pojawiają się prowadzący, jednak ich twarze są ukryte, ukazując jedynie sylwetki. W informacji ujawnionych przez Polsat wynika jednak, że w programie zobaczymy m.in. Katarzynę Cichopek, Macieja Kurzajewskiego, Krzysztofa Ibisza, Paulinę Sykut-Jeżynę, Macieja Rocka oraz Agnieszkę Hyży.

Program „Halo tu Polsat” ma być nadawany trzy razy w tygodniu – w piątki, soboty i niedziele. Jego debiut zbiega się z początkiem jesiennej ramówki Polsatu, co ma dodatkowo przyciągnąć uwagę widzów.