Pracownicy PSG przygotowali „Szlachetne Paczki”

16 grudnia 2015, 12:40 Alert

(Polska Spółka Gazownictwa)

W tegorocznej edycji ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka” pracownicy Polskiej Spółki Gazownictwa przygotowali paczki dla 16 rodzin na łączną kwotę około 40 tys. zł.

Paczki zostały przygotowane przez pracowników Oddziałów i Zakładów spółki, którzy zgłosili się do wsparcia akcji jako wolontariusze. Dzięki ich zaangażowaniu, udało się nam wesprzeć szesnaście rodzin w trudnej sytuacji finansowej. Koordynatorzy prowadzący akcje lokalnie, zapakowali wszystkie dary w ponad 250 paczek i przekazali do magazynów Szlachetnej Paczki.

W paczkach zmieściły się m.in. telewizor, komputery, pralki, meble, artykuły codziennej potrzeby takie jak żywność i środki czystości oraz odzież. Na listach potrzeb rodzin wskazane były również specjalne, dodatkowe życzenia każdego członka rodziny. I w tym przypadku koordynatorzy gazowniczej drużyny Szlachetnej Paczki stanęli na wysokości zadania, wyszukując w sklepach wymarzone prezenty.

Wszystkim naszym wolontariuszom i ludziom dobrej woli, którzy wsparli akcję datkami, pomogli w zbiórkach, zakupach, przygotowaniu, pakowaniu i zawożeniu paczek – gratulujemy i dziękujemy.