Tauron oferuje nowe usługi dla małych i średnich firm

16 lipca 2019, 14:00 Alert

Tauron poszerza ofertę dla małych i średnich firm. Teraz klienci Taurona mogą wybrać pakiet „Prąd plus e-firma”, w ramach którego otrzymają m.in. firmową stronę internetową oraz profesjonalną pocztę biznesową. To nowość w ofercie Taurona i efekt współpracy Interią. Pakiet obejmuje również prąd z gwarancją rabatu, a także usługi serwisanta komputerowego oraz elektryka.

fot. Maciej Dorosiński

Przedsiębiorcy otrzymują narzędzia, które ułatwiają im start w przestrzeni internetowej. Oferta jest skierowana do małych i średnich firm, szczególnie tych na początku swojej działalności.

MSP w pakiecie otrzymują domenę, stronę www oraz skrzynki pocztowe bez reklam dla 5 pracowników. Dla klientów, którzy zdecydują się na produkt Taurona, usługi te dostępne będą przez rok za 1 zł netto (cena regularna to 99 zł brutto).

– Sukces usług serwisowych, które mamy w ofercie od 2014 roku, wynika z dobrego dopasowania produktu do potrzeb rynku. Obecnie ponad 1,5 mln klientów spółki korzysta z ofert, które łączą nasze tradycyjne produkty z usługami – tłumaczy Kamil Kamiński, wiceprezes zarządu ds. klienta i wsparcia korporacyjnego. – Tym razem proponujemy wygodne i użyteczne rozwiązanie dla sektora małych i średnich firm – dodaje wiceprezes Taurona.

W ofercie „Prąd plus e-firma” Tauron zapewnia również usługę Serwisanta komputerowego dostępnego przez całą dobę. W ramach tej usługi klienci otrzymują pomoc elektryka oraz informatyka. Pierwszy z fachowców pomoże podczas awarii instalacji elektrycznej i to w czasie nie dłuższym niż 4 godziny od zgłoszenia. Z kolei informatyk naprawi oprogramowanie oraz różnego rodzaju sprzęt komputerowy, w tym komputery stacjonarne, laptopy, tablety, drukarki sieciowe oraz biurowe urządzenia wielofunkcyjne. W ramach pakietu, każdy klient będzie mógł wykorzystać 3000 zł brutto na naprawy.

Systematycznie sprawdzamy oczekiwania naszych klientów, dzięki temu elastycznie dopasowujemy się do ich potrzeb. Z badań wynika, że aż 95 proc. użytkowników tych usług jest z nich zadowolonych – podkreśla Kamil Kamiński, wiceprezes zarządu ds. klienta i wsparcia korporacyjnego w Tauron Polska Energia.

Tauron