Czy USA dokonają elektromobilnej zemsty na Norwegii? Przekonamy się podczas Super Bowl (WIDEO)

13 lutego 2021, 11:00 Alert

General Motors opublikował zapowiedź reklamy, w której popularny aktor komediowy Will Farrel zapowiada zemstę Norwegii za jej sukces samochodów elektrycznych, który wspomniana firma chce teraz powtórzyć w Stanach i podać więcej informacji podczas imprezy Super Bowl.

Zemsta Willa Farella na Norwegii w reklamie General Motors. Fot. YouTube
Zemsta Willa Farella na Norwegii w reklamie General Motors. Fot. YouTube

Ponad połowa samochodów sprzedawanych w Norwegii to elektryki. General Motors uruchamia kampanię Everybody In promującą podobną transformację w jej flocie samochodów, która docelowo ma być całkowicie elektryczna.

Okazją do promocji wiedzy na ten temat ma być finałowy mecz o mistrzostwo futbolu amerykańskiego zwany Super Bowl zaplanowany na niedzielę, 14 lutego. W czasie przerwy reklamowej ma się pojawić nowa reklama samochodów elektrycznych General Motors zapowiadana teraz w filmie z Willem Farellem z autem tej firmy w roli drugoplanowej.

Aktor zbiera kolegów z branży na szybki wypad do Norwegii w celu zemszczenia się za sukces tamtejszego sektora elektromobilnego. Próbuje dotrzeć do tego kraju kontenerowcem, ale sprawy wymykają mu się spod kontroli. Klip można obejrzeć w serwisie YouTube.

Wojciech Jakóbik