PGE Obrót przedstawiła ofertę nowoczesnych kotłów gazowych

28 października 2020, 17:30 Alert
pge

„Cieplej z PGE” to propozycja, na którą składa się doradztwo techniczne wraz z doborem urządzeń oraz sprzedaż i montaż nowoczesnych kotłów gazowych. Kolejna edycja oferty obowiązywać będzie od pierwszego listopada – poinformowała Polska Grupa Energetyczna.

Usługi gazowe

– Dbamy o naszych klientów kompleksowo, dlatego oprócz ofert dotyczących energii elektrycznej oferujemy także pakiet usług związanych z gazowymi kotłami grzewczymi. Współpracujemy z doświadczonymi, sprawdzonymi firmami działającymi na terenie całego kraju, które zajmują się obsługą, serwisem i montażem gazowych urządzeń grzewczych. Oprócz tego oferujemy także bezpłatne doradztwo techniczne wraz z doborem i montażem nowoczesnych urządzeń – mówi Robert Choma, prezes zarządu PGE Obrót.

PGE podaje, że montaż nowoczesnego kotła gazowego jest wykonywany przez fachowców, a darmowa pomoc w doborze odpowiedniego urządzenia gwarantuje wybór optymalnego rozwiązania. Indywidualnie dobrane rozwiązanie będzie zaspokajać potrzeby konkretnego domu lub mieszkania, jednocześnie generując oszczędności dla gospodarstw domowych.

CIRE.PL/Jędrzej Stachura

PGE Energia Ciepła chce werbować przyszłych energetyków w Rzeszowie