#RynekOpinii: Elektromobilność, koleje, rynek gier komupetrowych

5 czerwca 2017, 06:00 Alert
Rynek opinii (4)

Rynek Opinii to audycja przygotowana przez Instytut Jagielloński i BiznesAlert.pl. To miejsce, w którym konfrontujemy opinie na najciekawsze tematy gospodarczo-społeczne. Audycja nadawana jest w każdy poniedziałek o godz. 19.00 w Radio Dla Ciebie.

Audycja 5 czerwca 2017 roku.

Rozmowa I

Jak znaleźć sposoby na skuteczną promocję miasta? Czy dobrym pomysłem jest elektromobilność? O tym jak ząbkowski konkurs na elektryczny pojazd wpisał się w Plan Rozwoju Elektromobilności, kierunkach rozwoju podwarszawskich miejscowości, potencjale lokalnych inicjatyw porozmawiamy z Burmistrzem Ząbek Robertem Perkowskim.

Rozmowa II

O zmieniający się wizerunek PKP i plany rozwoju na najbliższe lata zapytamy przedstawiciela Polskich Kolei Państwowych. Dowiemy się także jak wyglądają prace nad wspólnymi biletami i czy na kolei jest miejsce na innowacje.

Rozmowa III

Rynek gier video to coraz silniejsza gałąź gospodarki. O tym jaką rolę w rozwoju branży pełni państwo, jak wypadamy na tle innych europejskich krajów jako gracze i twórcy gier, jaką rolę pełni muzyka w grach video opowie Remigiusz Kopoczek, prezes spółki ARP Games.