Kongres Energetyki Przyszłości w Toruniu

8 stycznia, 2024 godz. 12:42
Zdjęcie WhatsApp 2024-01-08 o 11.10.56_6ac69904

Szczegóły wydarzenia


W dniach 16-17 kwietnia 2024 roku w Toruniu odbędzie się Kongres Energetyki Przyszłości, organizowany przez Stowarzyszenie „Z energią o prawie”. Będzie to już trzecia edycja tego wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz kluczowych wydarzeń sektora energetycznego.

Tematyka Kongresu

Trzecia edycja wydarzenia koncentruje się na aktualnych zagadnieniach związanych z oceną ostatnich zmian legislacyjnych, bezpieczeństwem energetycznym Polski, odnawialnymi źródłami energii, transformacją przemysłu i przyszłym kształtem rynku energii. Poruszane na Kongresie kwestie będą również bezpośrednio dotykać polityki państwa w zakresie energetyki oraz harmonizacji prawa polskiego z globalną praktyką prawniczą sektora energetyki odnawialnej. Do dyskusji nad przyszłością sektora energetycznego zaproszeni zostali specjaliści branżowi, w tym prawnicy, ekonomiści i analitycy.

Spotkania dodatkowe

Podczas dwóch dni dyskusji organizatorzy planują także przygotować warsztaty oraz spotkania w formie roundtables. Głównym zamierzeniem warsztatów jest przybliżenie problematyki wybranych zagadnień oraz zaproponowanie optymalnej metody na ich rozwiązanie. W ramach spotkań w trybie roundtables dyskusje odbędą się w wąskiej grupie uczestników i dotyczyć będą sprecyzowanego wcześniej tematu, a ich celem będzie znalezienie jak najkorzystniejszego rozwiązanie danej problematyki.

Zapisy

Rejestracja uczestników na Kongres Energetyki Przyszłości już ruszyła. Zapisać się można do dnia 31 marca za pośrednictwem formularza na stronie wydarzenia: https://kep.zeop.pl/zapisy. Ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji dotyczących Kongresu znaleźć można na stronie internetowej wydarzenia pod adresem https://kep.zeop.pl oraz na LinkedIn.

Stowarzyszenie „Z energią o prawie”